4 naše vína v Salonu vín ČR pro rok 2016! 

„Byl to dobrý rok.“ To jsou slova, která si přeje každý vinař vyřknout ze svých úst na jeho konci. A my jsme si toto mohli hrdě říct na konci roku 2015, kdy po několika oceněních v jeho průběhu přišlo ocenění z nejvýznamnějších. 4 vína z Vinařství Pavlovín byla zařazena mezi 100 nejlepších v Salonu vín ČR pro rok 2016! A které z našich skvostů se na tento prestižní seznam dostaly? Jsou to

  • Sauvignon, pozdní sběr 2013
  • Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2012
  • Rulandské modré, výběr z hroznů 2011
  • Frankovka barrique, výběr z hroznů 2011

Tento potěšující úspěch je pro nás zúročením dobře odvedené práce za celý rok. Od prakticky nikdy nekončící práce ve vinohradech, jejímž vrcholem je sběr těch nejkvalitnějších hroznů, přes technologické zpracování zakončené lahvováním a následným úspěšným zavedením vína na trh.

Víno je fenoménem dnešní doby. Tak jako roste počet konzumentů, kteří vínu rozumí, roste i konkurence. Uspět v ní je čím dál těžší, na celý proces pěstování vína jsou kladeny stále vyšší nároky. Do Národní soutěže vín, která je nejprestižnější soutěží u nás, bylo přihlášeno bezmála 1500 vín! Vína jsou hodnocena v několika kolech, výsledkem je seznam 100 nejlepších vín a my jsme právem hrdi na to, že 4 z nich jsou z Vinařství Pavlovín. To je úspěch, v který jsme při přihlašování snad ani nedoufali. Postupně vám všechna naše vína v Salonu vín ČR představíme. Za týden se můžete těšit na první z nich a to Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2012.

Pro pokračování je nutné
potvrdit Váš věk

prohlašuji, že jsem starší 18 let