Naše vinařství partnerem Karnevalu chutí Ostrava 

Pestrá nabídka dobrého jídla a pití, ochutnávky, košty, degustační menu, kulinářské show a různé gastronomické lahůdky potěšili všechny labužníky ve dnech 22. – 24. dubna 2016 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Konal se zde významný gastronomický festival Karneval chutí Ostrava a naše vinařství bylo jeho partnerem.

Karneval chutí Ostrava navštívilo 8500 návštěvníků!

Tato skutečně vynikající návštěvnost potvrzuje to, že Karneval chutí je výjimečnou gastronomickou akcí s vysokou úrovní nabízených služeb, přinášející lidem radost ze společného setkání a zážitků ze skvělého jídla i prostředí. Tak se i Ostrava stala významnou součástí gastronomického kalendáře České republiky v roce 2016. Organizátoři Karnevalu chutí, Ostravské výstavy, a.s. a Asociace hotelů a restaurací České republiky, v letošním roce prezentovali hotely, restaurace, odborné školy a hlavně kvalitní kulinářské umění kuchařů a cukrářů Moravskoslezského kraje.

Zájem o vína z našeho vinařství

Vinařství Pavlovín bylo partnerem této významné gastronomické akce a mělo tak možnost prezentovat svoji širokou nabídku kvalitních vín, kdy měli návštěvníci možnost naše vína ochutnat v rámci prezentačního stánku. Vzhledem k tomu, že jsme byli hlavním partnerem Asociace hotelů a restaurací v ČR v rámci vína, k připravovaným menu vyhlášených hotelů a restaurací moravskoslezského kraje se podávalo pouze víno z vinařství Pavlovín.

Pro pokračování je nutné
potvrdit Váš věk

prohlašuji, že jsem starší 18 let