Naše víno šampionem na Valtických vinných trzích! 

Wimbledon mezi výstavami! Takové označení se používá pro nejstarší celostátní soutěž vín s mezinárodní účastí v ČR s více než stopadesátiletou tradicí, Valtické vinné trhy. Pro každé vinařství úspěch na této soutěži patří mezi absolutní vrcholy a proto jsme patřičně hrdi na to, co se nám podařilo letos!

Rulandské modré, výběr z hroznů 2015 - šampion na Valtických vinných trzích

Letošní rok jsme s našimi nově nalahvovanými víny započali vskutku královsky. Po zisku zlaté medaile na Jarovín rosé, 2 zlatých a 1 stříbrné medaili na Vinařských Litoměřicích, 3 zlatých, 6 stříbrných a 1 bronzové na Mikulovských vinných trzích tu máme úspěch, který nám v tak silné konkurenci na opravdu prestižní výstavě udělal obrovskou radost!

Získali jsme titul Šampiona na Valtických vinných trzích 2017 - nejstarší a největší soutěži s mezinárodní účastí u nás! 

Rulandské modré, výběr z hroznů 2015, které zrálo 12 měsíců v dubovém sudu, kralovalo červeným vínům. Úspěch našich vín podtrhuje i fakt, že o titul šampiona se v závěrečném rozstřelu utkalo nakonec vítězné Rulandské modré s dalším našim vínem - Frankovkou, pozdní sběr 2015, které taktéž zrálo 12 měsíců v dubovém sudu. Obě tato vína limitované edice najdete v naší nabídce za 299 Kč v základní ceně.Věříme, že i Vy oceníte jejich kvalitu stejně jako porota a že Vám budou opravdu chutnat! Více o těchto skvělých vínech najdete zde.

Šampion na Valtických vinných trzích

Pro pokračování je nutné
potvrdit Váš věk

prohlašuji, že jsem starší 18 let