Setkání sponzorů s ochutnávkou vín 

Spojení dobrého vína se zdraví prospěšným sportem? Že vám to přijde nemožné?  Přesvědčíme vás o opaku. Vinařství Pavlovín je hrdým partnerem akce, která nese název Pardubický vinařský půlmaraton. Akce veskrze sportovní, ale i společenská, s bohatým doprovodným programem, se koná 16.4. 2016 pod záštitou primátora statutárního města Pardubice Ing. Martina Charváta a je součástí Mistrovství ČR mužů a žen v půlmaratonu 2016. Každý účastník obdrží láhev vína a tak si bude moct večer zaslouženě připít na svůj výkon.

S předstihem proběhlo setkání partnerů a sponzorů pardubického vinařského půlmaratonu, které se konalo v překrásných prostorách rytířského sálu na zámku v Pardubicích. Součástí krásného galavečera byla kromě koncertu Věry Martinové, dražby podepsaných lahví od Věry Martinové z našeho vinařství a také ze Šlechtitelské stanice vinařské, i ochutnávka vín dalších vinařských partnerů akce. Hostem večera byl také herec a nejpopulárnější český pohádkový princ Pavel Trávníček s manželkou Monikou.

Zleva primátor statutárního města Pardubice Ing. Martin Charvát s manželkou, dále pořadatel a organizátor celé akce a Pardubického vinařského půlmaratonu pan Oldřich Bujnoch, jednatel a gen.ředitel vinařství Pavlovín Ing. Radim Heča s přítelkyní a ředitel a předseda představenstva Šlechtitelské stanice vinařské Velké Pavlovice Ing. Václav Tomek.

www.pardubickyvinarskypulmaraton.cz

Pro pokračování je nutné
potvrdit Váš věk

prohlašuji, že jsem starší 18 let