Trpělivost se vyplatila, ledové víno je posbíráno! 

Přátelé, a je to tady! Trpělivost se vyplatila a my jsme i tuto sezónu mohli posbírat tolik žádané a ceněné ledové víno odrůdy Chardonnay.

Půl šesté ráno, teplota 7 stupňů pod bodem mrazu a široká základna přesně 50 lidí. To jsou faktory a strůjci toho, že Vám i tentokrát nabídneme skvělé ledové víno odrůdy Chardonnay.

Očekávané mrazy si tuto zimu dávaly opravdu načas. Nakonec přišly až v začátcích roku 2016 a tudíž nebylo nač čekat. Zaměstnaci, příbuzní, kamarádi a nadšenci, ochotni podílet se na této sváteční události, nastoupili v areálu vinařství v Bohumilicích v neděli 3. 1. 2016 v půl šesté ráno a hned začali se sběrem.

Vše bylo během dvou hodin posbíráno a zmrzlé hrozny se mohly začít pomalu lisovat. Samozřejmě na zahřátí nechyběl tradiční svařák, slivovice, čaj a k zakousnutí klobásy, slanina a obložené mísy. I přes mrazivé ráno byla nálada opravdu výborná a práce šla všem od ruky, za což účastníkům patří velké poděkování.

Teď už je na sklepmistrovi, aby dovedl tento mok k dokonalosti a navázal na úspěchy ledového vína z předchozího ročníku. Tak držte palce, ať se dílo zdaří.

Pro pokračování je nutné
potvrdit Váš věk

prohlašuji, že jsem starší 18 let