Víno omlazuje. Ví to i Lucie Bílá 

To, že sklenka vína denně našemu zdraví prospívá, slýcháme stále častěji přímo z úst lékařů. Víno v rozumné míře přináší nejen pohodu, ale také přírodní antioxidanty, které zpomalují stárnutí.

Hold vínu vzdala i Lucie Bílá, která s kapelou Arakain zazpívala na letošním velkopavlovickém Vinohraní. Naše populární mnohonásobná Zlatá slavice má víno velmi ráda a na podobné akce se vždy těší. Jistě uznáte, že je zářnou ukázkou vitality a energie.

Příroda dá vínu slunce, a my srdce!

U nás ve vinařství Pavlovín věnujeme každému vínu osobní péči. I když velkou část úspěchu zajišťují zdejší slavné vinice a moderní technologie, nezbytná je také ruční práce, kterou provádíme s láskou. O tom, že jdeme dobrou cestou, svědčí stálá přízeň našich zákazníků i porotců prestižních vinařských soutěží.

Ochutnejte i vy naše bílá a červená vína – přívlastková, zemská, odrůdová či sudová. Díky skleničce denně budete mít až o 50 procent vyšší šanci vyhnout se infarktu a snížíte i riziko cukrovky. O dalších pozitivních účincích vína si povíme příště.

Pro pokračování je nutné
potvrdit Váš věk

prohlašuji, že jsem starší 18 let