Novinky

1_Muller.jpg

Müller Thurgau: Nabízíme i sudové víno

Máte vinotéku, gastro podnik nebo obchod a potřebujete spolehlivé dodávky dobrého vína s garancí původu? Právě pro Vás tu máme naše sudová vína.

více
DSC_9068.JPG

Trpělivost se vyplatila, ledové víno je posbíráno!

Přátelé, a je to tady! Trpělivost se vyplatila a my jsme i tuto sezónu mohli posbírat tolik žádané a ceněné ledové víno odrůdy Chardonnay.

více
vino.jpg

Jak uskladnit a podávat víno?

Většina domácností nakupuje na svátky víno. Připomeneme si, jak se uskladňuje a podává, aby co nejlépe vynikla jeho vůně a chuť.

více
k.JPG

Na Boží hod vánoční doporučujeme Frankovku

Hlavní vánoční svátky jsou Štědrý den, Boží hod a sv. Štěpán (od 24. do 26. prosince). Tradičně k nim patří návštěvy, slavnostní obědy a večeře.

více
2.jpg

Která vína zvolit na štědrovečerní tabuli?

Vánoce se blíží, a tak si představíme nejlepší odrůdy vína k tradiční sváteční večeři – smaženému kaprovi a bramborovému salátu.

více
1.jpg

Objednejte si víno jako jedinečný dárek

Jste-li v rozpacích, co věnovat členům rodiny, přátelům nebo obchodním partnerům, zvolte víno v dárkovém balení, které potěší úplně kohokoliv.

více
3.jpg

Jaká jsou mladá vína 2015?

Na vynikající kvalitě letošního vína se podepsala mírná zima, pěkné jaro, velmi teplé léto a poté parádní podzim, který vína „dopekl“.

více
Babybox_-_venkovni_strana.jpg

Pavlovín podpořil zřízení babyboxu

Naše vinařství každoročně podporuje různé charitativní projekty. Aktuálně jsme přispěli na zřízení babyboxu v Nemocnici Břeclav.

více
8.jpg

Víno omlazuje. Ví to i Lucie Bílá

To, že sklenka vína denně našemu zdraví prospívá, slýcháme stále častěji přímo z úst lékařů...

více
2.jpg

Je to tady! 11. 11. a Svatomartinské víno

Martin na bílém koni žádnou jistotu nepředstavuje, a letos je to naprosto snová představa, zato sen o Svatomartinském vínu si s námi dozajista splníte.

více
1 2 3 4 5 6 7 8

Pro pokračování je nutné
potvrdit Váš věk

prohlašuji, že jsem starší 18 let