Červená vína z velkopavlovických vinic

Červená vína z vinařství Pavlovín se pyšní všemi kvalitami, které jsou pro vynikající červené víno důležité. Ochutnejte odrůdy z našich vinic. Pro všechny příznivce dobrého vína máme kořenitá i sametová vína, ovocnější vína i vína s jemnou tříslovinou.

Výběr z moravských červených vín

Z červených vín vám nabízíme odrůdová vína, moravská zemská vína, přívlastková vína i vína z limitované a exkluzivní kolekce. V naší nabídce najdete oblíbené přívlastky pozdní sběr a výběr z hroznů.

Můžete si objednat také naše vyhlášená bariková vína (barrique), která zrají v dubových sudech. Výsledkem jsou nádherně harmonická červená vína sytě rubínové barvy s fialovými odlesky. Ve vůni nalezneme širokou škálu drobného peckového ovoce s dominancí třešňového kompotu. Čokoládové a vanilkové tóny s pikantními taniny umocňují celkový chuťový dojem.

Aktuální nabídka červených vín

Červená vína z našeho vinařství můžete podávat k vydatným pokrmům, tmavým masům, zvěřině i kořeněným úpravám masa. Kvalitu a lahodnou chuť ale samozřejmě oceníte i u samotné sklenky bez doprovodu jídla.

Odrůdy červeného vína

  • Rulandské modré
  • Frankovka
  • Svatovavřinecké
  • Modrý Portugal
  • Cabernet Sauvignon

 

TIP: Nabízíme také Rulandské modré rosé a to jako
přívlastkové víno (z let 2010 a 2011) a Svatovavřinecké rosé
jako přívlastkové víno z roku 2012 z pozdního sběru.

Mohlo by vás zajímat

  • Vína Pavlovín proslavila naše jihomoravské vinařství na mnoha českých i zahraničních výstavách a věříme, že si je rychle oblíbíte i vy.
  • Díky důrazu na zachování tradičních chutí a typických vlastností během výroby ručíme za kvalitu každé kapky našeho vína.
  • Červená vína Pavlovín jsou ideálním dárkem pro vaše přátele nebo obchodní partnery.

Jak objednat naše červená vína?

Zaujala vás červená vína z nabídky našeho vinařství? Chcete návštěvníky vaší restaurace nebo vinárny překvapit lahodným vínem za dobrou cenu? Červené víno z Velkých Pavlovic seženete u našich distributorů nebo přímo od nás.

Sortiment našich vín ke stažení zde >
( možnost individuálních slev dle odběru - viz. kontakty )