• slide2

Kvalitní vína

z vinařství Velké Pavlovice

 

Jižní Morava po dlouhá staletí plodí nejkvalitnější odrůdy českých vín. Velké Pavlovice, kde se lidé věnují vinařství více než 750 let, jsou domovem i pro značku Pavlovín. Skvělá pověst našich velkopavlovických vín ale není založena jen na vynikající péči o hrozny z místních vinic. Vychází také z technologie zpracování, díky které vznikají prvotřídní vína s etiketou Pavlovín.

AKCE ,,suchý" Únor s Pavlovínem

Naši sklepmistři si pro Vás připravili set suchých vín za skvělou cenu !!! 

Láska k vínu na prvním místě

Ve vinařství Pavlovín věnujeme každému vínu osobní péči. Vždy nás potěší, když obdržíme pochvalu za výbornou jakost vín, která uvádíme z našeho vinařství na trh. Kvalita je totiž nejlepší značkou. Díky tomu prodej vína Pavlovín využívá také řada oblíbených restaurací a vináren, které chtějí zákazníkům nabízet opravdu kvalitní víno. Oblibu si naše vína získala i jako dárková vína.

6 dobrých důvodů pro naše vína

  • 1 Zajišťujeme prodej vín nejvyšší kvality z jižní Moravy
  • 2 Velice příznivé ceny
  • 3 Bohatá nabídka bílého a červeného vína
    (přívlastková, zemská, odrůdová, sudová)
  • 4 Naše vína dobývají prestižní vinařské soutěže
  • 5 Podpora prodeje pro restaurace a vinárny
  • 6 Využijte naše vína jako dárek či firemní vína pro obdarování obchodních partnerů

Vyhlášené vinařství Velké Pavlovice

Kvalitní vína nejde vyrábět bez kvalitních hroznů vinné révy a zázemí. Podíl na úspěchu našich jihomoravských vín proto mají proslulé vinice z velkopavlovické podoblasti a moderní technologie. Některé procesy ale i v současné době vyžadují svědomitou péči člověka. A protože chceme nabízet pouze kvalitní vína, tyto práce provádíme ručně a s láskou.

Pro slavnostní příležitost, k jídlu i pro radost

Vychutnat si nebo darovat dobré víno je potěšením. Ať už se rozhodnete vyzkoušet z nabídky našeho vinařství červené víno, bílé nebo rosé, nebudete litovat.
Prozkoumejte naši nabídku Obchod | Pavlovín - Vinařství Velké Pavlovice (pavlovin.cz) nebo si rovnou objednejte vybrané víno.

Pro restaurace a vinařství máme připravenou řadu výhod – včetně poskytnutí výčepního zařízení, pořádání degustací moravských vín a propagačních materiálů. Rozšiřte nabídku vašeho podniku o oblíbené produkty. Seznamte své zákazníky s víny z vinařství Pavlovín, která je radost pít a pro která se k vám budou rádi vracet.

Pro pokračování je nutné
potvrdit Váš věk

prohlašuji, že jsem starší 18 let